Şanışer Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Anlamı Ne?

A+
A-

“Susamam” adılı rap tarzı video kliple sosyal medyayı sallayan, Şanışer Kimdir? Nereli ve Şanışer Kaç Yaşında? gibi sorular, Şanışer hakkında cevabı en fazla merak edilen konular arasında yer alıyor.

“Susamam” adılı rap tarzı video kliple sosyal medyayı sallayan, Şanışer Kimdir? Nereli ve Şanışer Kaç Yaşında? gibi sorular, Şanışer hakkında cevabı en fazla merak edilen konular arasında yer alıyor. Aşağıda son zamanların popüler ismi Şanışer kimdir? sorusuna, detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

Şanışer Nereli?

Aslen İzmirli olan Şanışer, İstanbul’da dünyaya gelmiş ve ilköğretim ve lise eğitimini, yine İstanbul’da tamamlamış birisidir. Babası İzmir’den daha geniş iş imkanlarına sahip olmak için İstanbul’a yerleşmiştir.

Şanışer Kaç Yaşında?

Ünlü rap müzik sanatçısı hakkında cevabı merak edilen bir diğer soru ise, Şanışer kaç yaşında? Sorusudur. 1987 yılında doğan sanatçı buna göre, 2019 yılı itibariyle 32 yaşındadır.

şanışer kimdir?

Şanışer Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Aslında eski bir rap müzik sanatçısı olsa da “Susamam” parçasına kadar çoğu kimse tarafından bilinmeyen Şanışer’in gerçek adı Sarp Palaur’dur. Babadan aslen İzmirli olan sanatçının kendisi, 1987 yılında, İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Bugüne kadar LUDOVİCO II, Açık ve Net, Otuzuncu Gün adlı üç albüm çıkaran Şanışer’in son zamanlarda popüler olmasının temel nedeni, güncel konularda mesaj veren birçok ünlü rapçinın yer aldığı “Susamam” parçasına çektiği klip olmuştur.

İstanbul’da doğan ve liseye kadar burada yaşayan rapçi daha sonra, Antalya’ya yerleşmiştir. Muğla Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Seyahat İşletme Bölümü’nden 2005 yılında mezun olarak, üniversite eğitimini tamamlamıştır.

Amatör bir şekilde müzik hayatına aslında 2000 yılında başlayan sanatçı, profesyonel sunumlarına ise 2007 yılında daha aktif olarak başlamıştır. Özellikle Açık ve Net parçası daha çıktığı ilk haftada Rap müzik alanında D&R listesini alt üst ederek, birinci sıraya oturmuştur.

“Suskunum” parçası, günümüzde toplumun geneline değinen, toplum sorunlarını ele almasıyla daha kısa sürede insanların benimsediği bir parça olarak en çok dinlenen rap şarkısı oldu. Parçanın sözlerini siyasilerde kendi aralarında rekabete dahil ederek twitter üzerinden paylaşım yapmaya başladıktan sonra Şanışer, daha önce kendisini tanımayanlar tarafından da tanınır bir isim oldu.

Şanışer Ne Demek? Şanışer Anlamı Ne?

Kullandığı isimle ilgili yaptığı açıklama da ismin hikayesini paylaşırken de, 15 yaşında bu ismi almaya karar verdiğini ve ismin o dönem Farsça ve eski Türkçe isimlerinin moda olmasının ve Sagopa Kajmer gibi isimlerin etkisi olduğunu söylemiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.