Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu ve Şartları

Ailecek Şanslıyız programına ailecek katılabilirsiniz. Büyük ödül olan 50.000 türk lirası için yarışan ailelerin başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Ailecek Şanslıyız başvuru formu ve gerekli şartlar hakkında bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ailecek Şanslıyız programı, Alişan’ın sunumuyla beraber TV8 ekranında yayınlanmaya başlamıştır. Programa kişiler aileleriyle beraber katılarak büyük ödül için yarışmaya başlar. Yarışmada yarışmacıların büyük ödülü kazanabilmeleri için aile fertleriyle beraber toplamda 3 kişi olacak şekilde yarışmaları gerekir. Ailecek Şanslıyız yarışmasını kazanan ailelere toplamda 50 Bin TL değerinde büyük ödül verilir. Büyük ödülü kazanmak isteyen herkes aileleriyle beraber yarışmaya katılabilir. Kişilerin yarışmaya katılabilmeleri için TV8’in resmi internet sitesine giriş yaparak sitede yer alan başvuru forumlarını eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekir.

Ailecek Şanslıyız Programının Formatı

Ailecek Şanslıyız programının formatı oldukça eğlencelidir. Yarışmacılar, aile bireylerinin arasından toplamda 3 kişiyi seçerek aileleriyle beraber büyük ödülü kazanmak için yarışır. Yarışmayı başarılı bir şekilde kazanan yarışmacılara toplamda 50 Bin TL değerinde para ödülü verilir. Yarışmaya katılmak isteyenler, internet üzerinden başvuru forumlarını doldurup aile üyeleriyle beraber katılıp büyük ödül için yarışabilir.

Ailecek Şanslıyız Yarışmasına Katılmak İçin İstenen Koşullar Neler?

TV8 ekranlarında Alişan’ın sunumuyla beraber yayınlanan Ailecek Şanslıyız yarışmasına katılmak isteyen herkesin yarışmaya katılmak için istenen koşulları yerine getirmeleri gerekir. Yarışmaya katılmak için istenilen şartları yerine getiren herkes internet üzerinden başvuru forumlarını doldurarak gönderebilir. Ailecek Şanslıyız yarışmasına kişilerin katılması için aşağıda verilen şartları yerine getirmeleri gerekir. Bu şartlar şu şekilde sıralanmaktadır:

Kişilerin Ailecek Şanslıyız yarışmasına katılabilmeleri için yarışma için oluşturdukları grupta sadece aile üyelerinin yer alması gerekir.

 • Oluşturulan ekipte toplamda 3 aile üyesinin olması gerektiği şartı aranır.
 • Gruba yarışmacıların alacakları aile fertleri, kendi seçimleri doğrultusunda belirlenir.
 • Kişiler seçtikleri aile üyelerini başvuru formunda belirtmeleri gerekir.
 • Yarışmacıların programa katılabilmeleri için herhangi bir sağlık problemlerinin olmaması gerekir.
 • Ayrıca birlikte yarışacakları aile bireylerinin de herhangi bir rahatsızlıklarının olmaması gerektiği şartı aranır.

Yukarıda belirtilen şartları yerine getiren herkes Ailecek Şanslıyız programına katılmak için internet üzerinden başvuru formlarını doldurmaları gerekir.

Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu

Ailecek Şanslıyız programına katılmak isteyen kişilerin gerekli şartları yerine getirdikleri zaman internet sitesi üzerinden başvuru forumlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup göndermeleri gerekir. Aşağıda yarışma için doldurulacak formda doldurulması gereken sorular yer alır:

 • Kişisel bilgiler,
 • İletişim bilgileri,
 • Yarışmaya katılmanız durumunda hangi aile fertleriniz size eşlik edecek?
 • Sizinle yarışacak olan aile bireylerinin adları, yaşları ve yakınlık dereceleri nelerdir?
 • Aileniz ile birlikte mi yaşıyorsunuz?
 • Aile bireylerinde herhangi bir sağlık problemi olan var mı?
 • Yaşamınızı çok etkileyen bir olay veya anınız var mı?
 • Gelecekteki en büyük hedefiniz nedir?

Yarışmacılar yukarıdaki bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra göndermeleri gerekir. Başvuru forumları incelenip olumlu karar verildiği takdirde kişiler kanala çağrılarak mülakata alınır. Mülakat aşamasını da başarılı bir şekilde tamamlayan kişiler artık aileleriyle beraber büyük ödülü kazanmak için yarışmaya hak kazanır.

Ailecek Şaşkınız Başvuru Adresi

Yarışmada Verilen Ödül Nedir?

TV8 ekranlarında yayınlanan Ailecek Şanslıyız yarışma programının büyük ödülü oldukça yüksektir. Yarışmaya hak kazanan kişiler, aileleriyle beraber toplamda 50 Bin TL değerinde verilen para ödülünü kazanmak için büyük çaba sarf eder. Yarışmayı bütün aşamalardan geçtikten sonra kazanan ailelere hayallerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak bir meblağda para ödülü verilir. Büyük ödülü kazanmak isteyen herkes yarışmaya katılım şartlarını yerine getirdikleri takdirde internet üzerinden başvuru formlarını doldurarak başvuru işlemlerini tamamlayıp başvuru sonuçları olumlu karşılandığı zaman yarışmaya hak kazanır. Büyük ödülü kazanmak için herkes yarışmaya katılım gösterebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.